یکی از دغدغه های خریداران کالا ها به صورت اینترنتی ، رسیدن کالا به دستشان است که در مواقعی خیلی دیر و در مواقعی هم زود میرسد. فروشگاه بابیرُز با بهره مندی از روش های متعدد سرعت ارسال کالا را بالا برده و  کار را ساده و خرید را لذت بخش کرده. در زیر انواع  روش های ارسال کالا به صورت کامل توضیح داده شده.

🔷 مراحل ارسال سفارشات

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

🔷 نکات مهم

پس از ثبت سفارش و قبل از زمان ارسال جهت تایید و هماهنگی درمورد تاریخ و زمان تحویل سفارش از طرف فروشگاه بابیروز با شما تماس گرفته می شود.

برای نهایی کردن خرید باید مقداری از هزینه ی محصول را به یکی از شماره کارت های موجود در صفحه درباره ما انتقال داده شود. سپس کالا با هماهنگی خریدار در زمان مناسب، برای خریدار ارسال خواهد شد. بقیه ی هزینه ی محصول زمانی که خریدار محصول را صحیح و سالم دریافت کرد، برای بابیروز انتقال داده خواهد شد. بدیهی است چنانچه در محصول خریداری شده در لحظه ی دریافت و تست توسط مشتری، هر گونه نقصی وجود داشته باشد، بابیرُز موظف است که محصول جدید را برای مشتری ارسال کند و هزینه های ارسال دوباره را متحمل شود.

1- ارسال از طریق حمل اختصاصي

- ارسال کالا به روش حمل اختصاصي برای کلیه مراكز استانها و شهرستانها  امکان پذیر است و زمان ارسال از این روش بسته به دور یا نزدیک بودن مسیر بین 12 تا 72 ساعت میباشد.
-
هزينه اين روش از ساير روش هاي اندكي بالاتر است اما در اين روش كالا توسط پيك  تست شده و پس از اطمينان از صحت و سلامت آن كالا تحويل مشتري داده مي شود.

هزینه ارسال تابع سه شرط زیر میباشد:

  1. حجم کالا

  2. مسافت شهر مورد نظر از بانه

  3.  قیمت کالای خریداری شده

 

در اين روش در تمام روزهاي سال (حتي تعطيلات رسمي) تحويل صورت مي گيرد.

زمان ارسال : بین 12 تا 72 ساعت              

2- ارسال از طریق پست پیشتاز


- ارسال کالا به روش پست پیشتاز برای کلیه شهر ها  امکان پذیر است و زمان ارسال از این روش بسته به دور یا نزدیک بودن مسیر بین 24 تا 72 ساعت می باشد.
-
گاهی اوقات به دلیل ترافیک کاری اداره پست، ممکن است سفارشات کمی با تاخیر بدست شما برسند.
-
در روز هایی از سال که تعطیل رسمی هست و همه اداره ها از جمله اداره پست تعطیل می باشد ارسال ها انجام نمی شوند.
-
کلیه کالاهایی که از طریق پست پیشتاز ارسال می شوند بیمه شده تا در صورت مشکل هزینه خسارات وارده به کالاها پرداخت شود .


زمان ارسال : بین 24 تا 72 ساعت          بیمه کالا : دارد                          

 

3- ارسال از طریق پست سفارشی


- ارسال کالا به روش پست سفارشی برای کلیه شهرها امکان پذیر است. ارسال از این روش ، پس از پردازش اطلاعات سفارش دهنده ، بسته به مسافت مسیر بین 3 تا 7 روز کاری است.
-
زمان ارسال کالا از این روش نسبت به پیشتاز بیشتر است و ممکن است با تاخیر ارسال شود.
-
در روزهای تعطیل رسمی سفارشات ارسال نمیشوند.
-
کالاهایی که از طریق پست سفارشی ارسال میشوند شامل بیمه نیستند و در صورت وارد شدن خسارت به آنها ، فروشگاه بابیروز هیچ گونه مسئولیت و تعهدی نسبت به آنها ندارد.

زمان ارسال: بین 3 تا 7 روز کاری                بیمه کالا : ندارد             

 

4-ارسال از طریق باربری

باربری برای لوازم خانگی سنگین یا بزرگ مانند یخچال معمولی و ساید بای ساید، ایستکول، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، اجاق گاز، میز تلویزیون، آبسردکن، دوچرخه، کولر گازی، فن سرمایش و گرمایش، ماشین بازی سواری است و کالا به‌صورت تماس تلفني از طرف فروشگاه با مشتري هماهنگ شده و پس از پرداخت هزينه ارسال به صورت كارت به كارت براي مشتري  ارسال خواهد شد.

 

لطفاً دقت داشته باشید که باربری تنها مسوول تحویل سفارش وتست سالم بودن آن است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 5 روز توسط باربری ارسال خواهند شد.

🔷 نکته

هزینه ارسال کالا به این نقاط متفاوت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

  1. عبیدی: 09184184947

  2. فلاحی: 09188818520

  3. فروشگاه: 08734259389

🔷 شماره کارت های بابیروز:

>> 6393-4610-2141-4897 بانک سینا

>> 6037-9972-5256-6949 بانک ملی